Göztepe Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göztepe Evden Eve Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

Göztepe evden eve taşıma fiyatları maksimum (1500) tl den başlamaktadır, Evden eve taşıma ücretleri eşya miktarına göre, eşyaların gideceği mesafeye göre, ve eşyaların alınacağı kat durumuna göre değişkenlik sağlamaktadır.

Bu durumda göztepe evden eve nakliyat fiyatlarını en doğru şekilde öğrenmek için mutlaka firmamız ile iletişime kurmalısınız. İletişim sayfasından firmamız ile iletişime geçerek evden eve taşıma ücretlerinin detaylarını öğrenebilirsiniz.


Göztepe Ev Taşıma Hizmetleri Kaç Personel İle Yapılmaktadır?

Göztepe ev taşıma işlemleri genellikle 5,6 veya 7 kişilik bir ekip ile yapılmaktadır. Göztepe evden eve nakliyat firmamız siz değerli ev sahiplerine uzman kadro ile profesyonel hizmet sağlamaktadır. Evinizi evimiz gibi görüp, eşyalarınızı eşyalarımız gibi görüp, en ufak bir hasar kaydı yaşatmadan sizleri yeni evlerinize gönül rahatlığı ile taşıyoruz.

Ev eşyalarınızı en iyi paketleme malzemeleri ile paketliyoruz. En doğru taşıma teknikleri ile pratik çözümler sunuyoruz. Uzman kadro ve güvenli taşıma hizmeti için mutlaka firmamızı tercih edebilirsiniz. Fiyat teklifi veya daha fazla bilgi için bizi arayınız..


Göztepe’de Eşya Depolama Hizmetini Yapıyor Musunuz?

Kesinlikle Evet. Firmamız güvenilir depolama tesisleri ile siz değerli ev sahiplerine en iyi depolama hizmetini veriyor. Güvenli depolama tesislerimiz 7/24 saat boyunca güvenlik kamera sistemleri ile gözetim altındadır. Güvenli depolama tesislerimizde eşyalarınızı uygun fiyatlar ile istediğinizi süreye kadar depolaya bilirsiniz. Eşya depolama hakkında daha fazla bilgi almak için Eşya Depolama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleriniz Mevcut Mu?

Tabbiki, Firmamız 30 yılı aşkındır taşıma ve nakliye hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizle birlikte siz değerli ev sahiplerine kurumsal şehirler arası nakliyat hizmetlerini sunuyoruz. Şehirler arası taşıma işlemlerinde sizlere ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetini sunuyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz


Evden Eve Taşıma İşlemi Yapmadan Önce Sigorta Poliçesi Yapıyor Musunuz?

Şehir içi taşınmalarında sigortanın yapılması tamamen sizlerin isteğine kalmış bir durumdur. Şehirler arası taşıma işlemlerinde ise sigortanın yapılması tamamen zorunludur. Taşıma işlemleri yapılmadan önce firmamız tarafından sigorta hakkında detaylı bir bilgi alıyorsunuz zaten. Bu konuda içiniz rahat olsun.


Taşıma İçeriğinde Ne Var?

İçerik De Bulunan Tüm Hizmetlerde %20 İndirimli Nakliye Fiyatları Mevcuttur. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Mevcuttur. Taşıma ve Depolama Sigortası Mevcuttur.

  1. Evden Eve Nakliyat
  2. Eşya Depolama
  3. Ev Eşyası Depolama
  4. Ofis Taşımacılığı
  5. Ofis Eşyası Depolama
  6. Parça Eşya Taşımacılığı
  7. Parça Eşya Depolama
  8. Şehirler Arası Nakliyat
  9. Müze Taşımacılığı
  10. Fabrika ve Fuar Taşımacılığı